Klacht: 190 euro teveel afgeschreven bij Esso

MaxH op 25 maart 2013 over Esso in de categorie Tankstations

Esso klantenservice

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Esso
Categorie Tankstations
Status Open
Datum 25 maart 2013

Een klant heeft bij een Esso-tankstation in Frankrijk twee keer getankt en ontdekte dat er naast de tankbedragen van €53,14 en €34,54 ook €120,00 en €70,00 van zijn rekening was afgeschreven. Hij merkt op dat er meerdere klachten over deze praktijk zijn en vraagt zich af of anderen hun teveel betaalde bedrag hebben teruggekregen.

Mijn Klacht:

Vorige week 2 maal bij de Esso in Frankrijk getankt. Bovenop de verschuldigde bedragen van €53,14 en € 34,54 worden er €120,00 en €70,00 van mijn rekening afgeschreven.
Ik lees nu dat er meerdere klachten over deze handelswijze zijn. Is er iemand die het teveel betaalde terug heeft gekregen?

Gewenste Oplossing:

Het teveel afgeschreven geld terug krijgen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM