Klacht: wintersokken

brakoetje op 05 maart 2013 over Groupdeal in de categorie Coupon Sites

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Klacht opgelost op 13 maart 2013
Reactie van het bedrijf:

Beste heer / mevrouw, Bedankt voor uw bericht. Mocht uw bestelling voor het einde van deze week niet geleverd worden, dan vernemen wij dit graag via [email protected] Met vriendelijke groet, Groupdeal

Bedrijf Groupdeal
Categorie Coupon Sites
Status Opgelost
Datum 5 maart 2013

Mevrouw Braku heeft op 13 februari 2013 wintersokken besteld en betaald via Groupdeal, maar heeft deze tot op heden nog niet ontvangen. Ze verzoekt om duidelijkheid over de status van haar bestelling. De klacht is inmiddels opgelost.

Mijn Klacht:

hallo ik heb op 13-2-2013 wintersokken besteld en betaald maar tot heden nog niks ontvangen wil graag weten hoe het zit gr mevr.braku

Gewenste Oplossing:

nou wil ze wel graag hebben anders mijn geld terug

Bericht van Robin van Klacht.nl

13 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Groupdeal in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

13 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Groupdeal een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Groupdeal

Heeft op 13 maart 2013 om 15:01 geantwoord

Geboden Oplossing:

Beste heer / mevrouw,

Bedankt voor uw bericht.

Mocht uw bestelling voor het einde van deze week niet geleverd worden, dan vernemen wij dit graag via [email protected]

Met vriendelijke groet,

Groupdeal

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM