Klacht: Knuffel konijn met inklaringskosten??

Konijn77 op 04 maart 2013 over PostNL in de categorie Koeriersbedrijven en post

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
PostNL has been notified of this complaint
Wacht op reactie
Bedrijf PostNL
Status Open
Datum 4 maart 2013

Een klant heeft een pluchen konijn gekocht voor €25, maar moest na een maand wachten €19,30 aan importkosten betalen. De klant vindt de extra kosten onterecht, aangezien het product verkeerd is omschreven en vraagt zich af waarom er inklaring en BTW voor het speelgoed moesten worden betaald.

Mijn Klacht:

Op 1 februari 2013 had ik via het internet een pluchen konijn gekocht om cadeau te doen met een waarde van €25

Na een maand (op 1 maart) gewacht te hebben was het eindelijk zover en werd mij gevraagd om €19,30 extra bij te betalen voor import kosten.

Het product stond verkeerd omschreven als ‘Speelgoed anders’ op het factuur van Post NL en bedrag klopte niet.

Omdat ik dit een beetje overdreven vind voor een knuffel konijn die gewoon ingevoerd mag worden omdat het speelgoed is zou ik graag willen weten waarom ik alsnog inklaring en BTW hiervoor moest betalen.

Gewenste Oplossing:

Terugvordering van het bedrag van €19,30 of €13 inklaringkosten van Post NL terug.

Bericht van Robin van Klacht.nl

13 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over PostNL

Bericht van Robin van Klacht.nl

13 jaren geleden - Ik heb een email gestuurd naar PostNL over deze klacht.

Bericht van Robin van Klacht.nl

13 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over PostNL nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als uw pakket niet aankomt, is de verkoper verantwoordelijk — niet de bezorgdienst. U heeft recht op een nieuw product of volledige terugbetaling.

Bron: ConsuWijzer / ACM