Klacht: nieuw abonnement nog niet gehad

thillypols op 18 februari 2013 over Algemeen Dagblad in de categorie Kranten - Landelijk

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Status Open
Datum 18 februari 2013

Een klant heeft een abonnement afgesloten bij het Algemeen Dagblad, met de belofte dat de eerste krant binnen twee dagen zou worden geleverd. Na het verstrijken van deze termijn en een kortaf gesprek met de klantenservice, waarin geen excuses werden aangeboden, is de klant teleurgesteld over de communicatie en de vertraging in de levering.

Mijn Klacht:

afgelopen woensdag door ad benadert voor een abonnement
half jaar voor 19,95 per mnd en kruidvat bon van 25 euro
prima aktie
telefoniste verzekerde mij donderdag (morgen dus) en uiterlijk vrijdag eerste krant in de bus, nu maandag nog steeds geen krant. Gebeld met klantenservice en werd daar mijnsinziens nogal kortaf behandelt met de woorden dit kan nooit zo snel ws. komt hij donderdag wel hoor. klaar ben je. Ook geen excuus . Wilde juist de krant met een specifieke reden vorige week in laten gaan, beter kunnen ze eerlijk zeggen dat het een dag of 10 duurt voordat het verwerkt is ipv. mooie woorden.

Gewenste Oplossing:

vriendelijker klantenservice die wat empathie toont
Morgen de eerste krant in de bus anders ben ik onvriendelijk en hoef ik hem niet meer.

Bericht van Robin van Klacht.nl

13 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Algemeen Dagblad

Bericht van Robin van Klacht.nl

13 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Algemeen Dagblad nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM