Klacht: Weer geen internet,tv en telefoon

Kimp34 op 16 februari 2013 over UPC in de categorie Alles-in-1

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf UPC
Categorie Alles-in-1
Status Open
Datum 16 februari 2013

Een klant van UPC ervaart opnieuw problemen met internet, tv en telefoon. Na contact met de klantenservice blijkt dat er een monteur nodig is, maar deze kan pas enkele dagen later komen. De klant uit zijn onvrede over de slechte service en overweegt om over te stappen naar een andere provider na jarenlange trouw.

Mijn Klacht:

Ik kwam vrijdagavond thuis en geen internet, tv en telefoon. Ik bellen en ze konden niets vinden. Alles zou moeten werken. Ik hen vertel d dat vorig jaar dit ook gehad had en dat een domme stomme monteur buiten in het kastje de verkeerde stekker eruit gehaald had, dat het dus een kwestie is van dat kastje, twee tellen werk. Nee dat kon niet moest een monteur voor komen en die kon pas woensdagochtend. Kan ik weer vrij vragen en ik vijf dagen geen tv,tel eninternet. verteld dat dat toch wel schandalig is en dat dit probleem toch eerder verholpen moet worden en niet begrijp dat ze zo weinig monteurs hebben lopen. Als ze nu weinig klachten zouden hebben maar dat hebben ze juist niet! Je wordt gewoon. Iet geholpen en zeer slechte service. Overstappen na tig jaren trouwe klant( vanaf begin upc)???!!

Gewenste Oplossing:

Liefst vandaag maar uiterlijk maandag een monteur die naar dat kastje kijkt voor signaal! En betere monteurs aannemen.

Bericht van Robin van Klacht.nl

13 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over UPC

Bericht van Robin van Klacht.nl

13 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over UPC nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij telecomproblemen kunt u terecht bij de Geschillencommissie Telecommunicatie. Providers moeten storingen binnen een redelijke termijn verhelpen en zijn verplicht een kosteloze klachtenprocedure te bieden.

Bron: Geschillencommissie Telecommunicatie