Klacht: automatische afschrijving

hansmit op 04 februari 2013 over KPN Internet in de categorie Internetproviders

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Categorie Internetproviders
Status Open
Datum 4 februari 2013

Een buurman van 81 jaar heeft problemen ervaren met KPN Internet omtrent automatische afschrijvingen. Na een herinnering voor betaling bleek zijn rekeningnummer verkeerd te zijn, terwijl de kosten voor Digitenne wel correct werden afgeschreven. Ondanks telefonisch contact om de situatie te verhelpen, ontving hij kort daarna meerdere brieven van KPN met dezelfde mededeling dat alles in orde was gemaakt.

Mijn Klacht:

ik stuur deze klacht namens m,n buurman,van 81jr oud,deze man kreeg een herinering voor het betalen van z,n rekening,kpn schreef dat al jaren met toestemming af,nu klopte z,n rekening nr opeens niet meer volgens kpn,op de herinnering stond z,n rekening nr verkeerd gemeld.ze hadden een cijfertje vergeten bij kpn,vreemd want de kosten van de digitenne werd wel automatisch afgeschreven,van het zelfde rekening nr,na telefonisch contact gehad te hebben,wat ook een drama is om na vele malen bellen eindelijk iemand aan de lijn te krijgen,die heeft het volgens haar meteen in orde gemaakt.ze zou ook meteen het adres in orde maken dat klopte ook niet,er ontbraken enige toevoegingen,deze man krijgt twee dagen later over de post,5 brieven van kpn met dezelfde tekst,dat ze het in orde gemaakt hebben,echter de toevoegingen bij het adres ontbreken nog steeds, volgens m,n buurman is z,n rekening ook wat aan de hoge kant,hij is over de gang van zaken erg ontevreden [erg boos]

Gewenste Oplossing:

graag wil hij dat kpn contact met hem zoekt om eea te bespreken

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM