Klacht: Klacht benzine prijs

Bob van Eenennaam op 29 januari 2013 over Esso in de categorie Tankstations

Esso klantenservice

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Esso
Categorie Tankstations
Status Open
Datum 29 januari 2013

Op 25 januari heeft de klager geprobeerd te tanken bij Esso Assevilledac, maar de pomp functioneerde niet. Na het verlaten van het tankstation ontdekte de klager tot zijn verbazing dat er 120 euro van zijn rekening was afgeschreven, ondanks het feit dat er geen brandstof is getankt.

Mijn Klacht:

Op vrijdag 25 januari hebben wij getracht te tanken bij pomp esso Assevilledac Peronne 80200. De pomp werkte niet en enkele frustraties later hebben wij besloten door te rijden zonder 1 druppel te hebben getankt. Bij thuiskomst schetste tot onze verbazing dat er 120 euro van onze rekening is afgeschreven.

Gewenste Oplossing:

Wij verzoeken u dringend het bedrag van 120 euro over te maken op 8661896 B van Eenennaam.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM