Klacht: Storing

trudykroon op 27 januari 2013 over NS in de categorie Openbaar Vervoer

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Klacht opgelost op 28 januari 2013
Reactie van het bedrijf:

De afstelling van de checkin- checkout palen (CiCo) is een vaste instelling. De OV-chipkaart moet actief worden aangeboden. Hiermee wordt voorkomen dat er bij het alleen passeren, ongewild wordt ingecheckt. Klacht over deze CiCo doorgegeven.

Bedrijf NS
Categorie Openbaar Vervoer
Status Opgelost
Datum 27 januari 2013

Op station Woerden functioneren de paaltjes voor het in- en uitchecken niet naar behoren, waardoor gebruikers herhaaldelijk de melding "probeer opnieuw" of "gebruik een OV-chipkaart" ontvangen. Dit probleem is al eerder telefonisch gemeld en veroorzaakt frustratie bij de reizigers, die vrezen dat de paaltjes uiteindelijk helemaal niet meer zullen werken.

Mijn Klacht:

De paaltjes in station Woerden werken niet goed. Geven voortdurend aan “probeer opnieuw”of “gebruik een OVchipkaart” Na een keer of zes tot acht werken ze. Dit geldt voor alle paaltjes. Zeer frusterend. Wacht op het moment dat de paaltjes helemaal niet meer werken. Klacht is ook al telefonisch doorgegeven eind vorig jaar. Met mij overkomt dit vele anderen.

Gewenste Oplossing:

Graag de paaltjes nakijken en ervoor zorgen dat ze normaal werken. Ik heb in andere plaatsen nooit last.

Bericht van Robin van Klacht.nl

13 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door NS in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

13 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat NS een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

NS

Heeft op 28 januari 2013 om 15:43 geantwoord

Geboden Oplossing:

De afstelling van de checkin- checkout palen (CiCo) is een vaste instelling. De OV-chipkaart moet actief worden aangeboden. Hiermee wordt voorkomen dat er bij het alleen passeren, ongewild wordt ingecheckt. Klacht over deze CiCo doorgegeven.

Bericht van Robin van Klacht.nl

13 jaren geleden - De melder van de klacht heeft zojuist de oplossing van NS beoordeeld.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij treinvertragingen van 30+ minuten heeft u recht op compensatie. Vervoerders zijn verplicht reizigers te informeren over hun rechten.

Bron: Europese passagiersrechten