Klacht: niet verstrekken btw bon

BrancoenBeba op 07 januari 2013 over Groupon in de categorie Coupon Sites

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Klacht opgelost op 29 januari 2014
Reactie van het bedrijf:

Beste meneer/mevrouw, Volgens onze gegevens is uw klacht behandeld en opgelost. Indien dit niet zo is, laat het ons dan alstublieft weten. Dat kan door te reageren op dit bericht. Alvast bedankt en met vriendelijke groet, Groupon Customer Support

Bedrijf Groupon
Categorie Coupon Sites
Status Opgelost
Datum 7 januari 2013

Een klant heeft op 10 oktober een topdekmatras gekocht via Groupon, maar ontving geen btw-bon voor de aankoop. Zowel Groupon als Visco Medical verwijzen naar elkaar en geven aan dat de ander verantwoordelijk is voor het verstrekken van de bon, waardoor de klant geen oplossing heeft gekregen. Uiteindelijk is de klacht opgelost.

Mijn Klacht:

Op 10 oktober heb ik via een groupondeal bij Visco Medical een topdekmatras gekocht voor 149 euro. Die werd geleverd zonder (btw) bon. Omdat ik de matras gekocht heb voor onze B&B wil ik graag een btw bon ontvangen voor de omzetbelasting. Aanvankelijk werd er op mijn (herhaalde) emailverzoek door Visco medical niet gereageed. Groupon verwees alleen terug naar Visco medical. Inmiddels heb ik met beide bedrijven bij herhaling emailcontact en telefonisch contact gehad. Visco medical wil geen bon afgeven omdat zij niet de volledige 149 euro van Groupon niet ontvangen. Ook voor het deel dat zij wel ontvangen krijg ik geen bon met als argument dat ik aan Groupon heb betaald en niet aan hen, zodat Groupon de bon moet afgeven. Groupon zegt dat de leverancier dat moet doen. Ik heb beiden aangegeven dat ik me van het kastje naar de muur gestuurd voel en dat ik ze verzoek hier samen uit te komen (het is immers aan hen om hier duidedelijke afspraken over te hebben) en een voor klanten heldere stelling in te nemen over hoe om te gaan met het verstrekken van een btw bon. Anders zou er m.i. aangeven moeten worden dat er geen btw bonnen verstrekt worden zodat zakelijke klanten een eerlijke afweging kunnen maken. Samenvattend: Het gaat om de aankoop van een topdekmatras bij Visco Medical via Groupon (grouponcode 0010017QVS) van € 149 Viscomedical zegt 1. van mening te zijn dat degene die de betaling ontvangt de btw bon zou moeten afgeven 2. zelf niet de volledige € 149 te ontvangen en dus daar geen bon voor te willen afgeven Groupon is de mening toegedaan 1. dat de leverancier verantwoordelijk is voor de btw bon

Gewenste Oplossing:

alsnog verstrekken btw bon

Bericht van Robin van Klacht.nl

13 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Groupon in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Groupon een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Groupon

Heeft op 29 januari 2014 om 11:19 geantwoord

Geboden Oplossing:

Beste meneer/mevrouw,

Volgens onze gegevens is uw klacht behandeld en opgelost. Indien dit niet zo is, laat het ons dan alstublieft weten. Dat kan door te reageren op dit bericht.

Alvast bedankt en met vriendelijke groet,

Groupon Customer Support

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM