Klacht: Bus 48

HPO op 29 november 2012 over GVB in de categorie Openbaar Vervoer

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf GVB
Categorie Openbaar Vervoer
Status Open
Datum 29 november 2012

Een reiziger van GVB ervaart regelmatig problemen met bus 48, die vaak niet op tijd of helemaal niet verschijnt in de avonduren. Dit leidt tot ongemak, vooral in koud weer, en de klager merkt op dat er aan de overkant meerdere bussen achter elkaar rijden, wat de situatie verergert.

Mijn Klacht:

Ik neem dagelijks de bus naar mijn werk, nu heb ik al een paar x gehad dat ik savonds weer met de bus naar centraal moet en deze niet komt opdagen. Zoals vanavond, de eerst volgende bus kwam 5 minuten te laat. Met dit koude weer is het nog onprettiger ik hoop dat er snel wat aan gedaan word. Wel zag ik aan de overkant (halte hempoint) 3 bussen zowat achter elkaar aan rijden, klopt ook niet helemaal..

Gewenste Oplossing:

Bussen die volgens de juiste tijden rijden/komen opdagen! En als dat echt zo moeilijk is plaats dan warmte palen bij de bushokjes (zoals op Amersfoort centraal) plus borden met wanneer de eerste volgende bus komt

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij treinvertragingen van 30+ minuten heeft u recht op compensatie. Vervoerders zijn verplicht reizigers te informeren over hun rechten.

Bron: Europese passagiersrechten