Hieronder vindt u een overzicht van klachten die gemeld zijn over Mediahuis Noord - Dagblad van het Noorden in de categorie Kranten - Landelijk. Bovenaan... Lees meer >
Hieronder vindt u een overzicht van klachten die gemeld zijn over Mediahuis Noord - Dagblad van het Noorden in de categorie Kranten - Landelijk. Bovenaan deze pagina staat het aantal klachten en het oplospercentage van Mediahuis Noord - Dagblad van het Noorden en de snelheid waarmee Mediahuis Noord - Dagblad van het Noorden klachten in behandeling neemt en oplost. Mocht u ook een klacht willen indienen over Mediahuis Noord - Dagblad van het Noorden dan kunt u dat doen door hierboven op Klacht Melden te klikken.
Hoe kan ik een klacht over Mediahuis Noord - Dagblad van het Noorden melden?
Heeft u een geschil of een slechte ervaring met Mediahuis Noord - Dagblad van het Noorden? Gebruik ons handige klachtenformulier om de kans op een oplossing te vergroten.
Het delen van uw ervaring draagt daarnaast bij aan verbeteringen bij Mediahuis Noord - Dagblad van het Noorden, én is essentieel om medeconsumenten te informeren.
Dus wat uw klacht ook is, plaats uw review op Klacht.nl zodat de klantenservice van Mediahuis Noord - Dagblad van het Noorden contact op kan nemen en eventueel een oplossing kan bieden.
Veelgestelde vragen over Mediahuis Noord - Dagblad van het Noorden
Hoe dien ik een klacht in bij Mediahuis Noord - Dagblad van het Noorden?
U kunt een klacht over Mediahuis Noord - Dagblad van het Noorden indienen via Klacht.nl. Ga naar de klachtenpagina, beschrijf uw probleem en uw klacht wordt direct zichtbaar voor Mediahuis Noord - Dagblad van het Noorden.
Hoeveel klachten zijn er over Mediahuis Noord - Dagblad van het Noorden?
Op Klacht.nl zijn in totaal 537 klachten over Mediahuis Noord - Dagblad van het Noorden ingediend, waarvan 6 in het afgelopen jaar. De meest voorkomende klachten gaan over Kranten - Landelijk.
Lost Mediahuis Noord - Dagblad van het Noorden klachten op?
Van de klachten over Mediahuis Noord - Dagblad van het Noorden wordt 7% opgelost. Er is ruimte voor verbetering. In totaal zijn 39 van de 537 klachten opgelost.
Wat zijn de meeste klachten over Mediahuis Noord - Dagblad van het Noorden?
De meest voorkomende klachten over Mediahuis Noord - Dagblad van het Noorden gaan over Kranten - Landelijk. In het afgelopen jaar zijn 6 klachten ingediend.
Hoe neem ik contact op met Mediahuis Noord - Dagblad van het Noorden?
U kunt contact opnemen met Mediahuis Noord - Dagblad van het Noorden door een klacht in te dienen via Klacht.nl. Veel bedrijven reageren sneller op openbare klachten dan via de reguliere klantenservice.
Hoe snel reageert Mediahuis Noord - Dagblad van het Noorden op klachten?
Mediahuis Noord - Dagblad van het Noorden reageert gemiddeld binnen 3 dagen op klachten die via Klacht.nl worden ingediend.
Wat zijn mijn rechten bij een klacht over Mediahuis Noord - Dagblad van het Noorden?
Als consument heeft u recht op een deugdelijk product of dienst. Reageert Mediahuis Noord - Dagblad van het Noorden niet op uw klacht? Stuur een schriftelijke ingebrekestelling met een termijn van 14 dagen. U kunt ook een klacht indienen via Klacht.nl — openbare klachten krijgen vaak sneller een reactie.
Mediahuis Noord - Dagblad van het Noorden Complimenten
Vandaag heb ik geen krant ontvangen. Dit is teleurstellend, aangezien ik gewend ben om dagelijks te lezen. Ik heb nog geen contact opgenomen met de klantenservice van Mediahuis Noord - Dagblad van het Noorden, maar ik hoop dat dit probleem... Lees meer
Ik ben al geruime tijd abonnee van het Dagblad van het Noorden en sinds de overstap naar Mediahuis Nederland is de bezorging dramatisch. Bijna elke zaterdag ontvang ik mijn krant niet, wat leidt tot veel frustratie. Ondanks mijn meerdere pogingen... Lees meer
Ik heb opgemerkt dat mijn krant niet is bezorgd, ondanks mijn melding hierover. Er werd beloofd dat de krant tussen 12:00 en 15:00 uur zou worden bezorgd, maar om 18:00 uur is deze nog steeds niet aangekomen. Dit is zeer... Lees meer
Het. E-book van de maand downloaden geeft elke keer problemen. De klantenservice gebeld. Ze lossen het op door het e-book per keer per mail op te sturen, wat eigenlijk niet mag. Deze keer werd dit niet toegestaan. Begrijpelijk. E-book is... Lees meer
Goedemiddag,
Vandaag weer!! geen krant ontvangen, zelfs nabezorgen lijkt niet mogelijk deze keer.
Al de zoveelste keer dat ik de zaterdagkrant niet ontvang. Van ellende heb ik mijn abonnement al aangepast naar digitaal met alleen op zaterdag de papieren krant omdat ons... Lees meer
Hallo.
Zouden jullie iets aan de herhalingen kunnen doen en dat er artikelen vaak langer als een week instaan, met herhaling bedoel ik vaak het zelfde maar onder een andere kop.
Hoop dat het veranderd , ander neem ik contact op met... Lees meer
In januari van dit jaar ontving ik drie keer een factuur op mijn adres, gericht aan een onbekende, die blijkbaar een digitaal abonnement op het Dagblad van het Noorden had afgesloten en zijn rekeningen niet betaalde. Blijkbaar had iemand een... Lees meer