Klacht: Oplichters

simbalabimba op 30 oktober 2012 over UPC in de categorie Alles-in-1

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf UPC
Categorie Alles-in-1
Status Open
Datum 30 oktober 2012

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Na jaren goede klant te zijn geweest bij UPC, zijn wij na een goed aanbod overgestapt naar KPN. Voor hetzelfde pakket, namelijk telefonie, internet en digitale televisie betalen wij ruim 25 euro per maand minder( bij KPN bellen wij zelfs nu mobiel gratis!!!!)
Na keurig een opzegtermijn van een 1 maand in acht te hebben gehouden zijn wij per 28 september 2012 overgestapt naar KPN. Wij hebben gebruik gemaakt van de overstapservice van KPN. Bovendien heeft mijn man op 20 september nog nagebeld naar UPC om te vragen of alles geregeld was. De medewerker van UPC verzekerde mijn man dat alles goed gegaan was…….
Echter wat schetst onze verbazing: Een factuur van UPC van de maand oktober van maar liefst 102,- euro( nog nooit zo’n dure rekening gehad van UPC, maar dit ter zijde!).
Natuurlijk zijn wij direkt gaan bellen met UPC, omdat wij geen abonnee meer zijn, lukte het niet op met het gratis 1200 te bellen, dus het andere nummer a 10 ct per minuut(2x ruim 30 minuten aan de telefoon gezeten).
Blijkt dat UPC alleen onze telefonie contract heeft beëindigd om vervolgens de het internet en televisie gewoon door te laten lopen.
Gevolg: dubbele kosten (zowel KPN als UPC)
Boos gebeld naar UPC die mij vervolgens doorverwijzen naar KPN en visa versa). Kortom ik wordt van het kastje naar de muur gestuurd.
Wat moet ik doen om te voorkomen dat onze zuurverdiende centjes in de zakken van UPC komen?

Gewenste Oplossing:

_ kwijtschelding 102,- euro aan factuurkosten.
_ compensatie belkosten(lang wachten voor 10 ct per minuut)

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij telecomproblemen kunt u terecht bij de Geschillencommissie Telecommunicatie. Providers moeten storingen binnen een redelijke termijn verhelpen en zijn verplicht een kosteloze klachtenprocedure te bieden.

Bron: Geschillencommissie Telecommunicatie