Klacht: Mesjes van Gillette mach3 zijn bot

leo geurtsen op 29 september 2012 over Gillette in de categorie klachtmelden

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Gillette
Categorie klachtmelden
Status Open
Datum 29 september 2012

Een klant heeft een klacht ingediend over de kwaliteit van de Gillette Mach3 scheermesjes. Ondanks de belofte van een moeiteloze scheerbeweging met de gepatenteerde DL-coating, blijken de mesjes bot te zijn en niet bruikbaar. De klant verzoekt om een reactie op deze kwestie.

Mijn Klacht:

Beste heer/mevrouw,

Ik scheer mij al jeren met mesjes van Gillette.
Nu heb ik een doosje scheermesjes gekocht van het merk Gillette Mach3. (12 stuks) Op het doosje staat dat het eeen scheersysteem is met drie mesjes met gepatenteerde DLcoating voor een moeiteloze scheerbeweging. Niets bleek echter minder waar te zijn. De mesjes zijn erg bot en er is niet mee te scheren. Na het proberen van het eerste mesje, bleek ook het tweede mesje van dergelijke kwaliteit te zijn, dat ik mij zonder te verwonden niet mee kan scheren. Graag hoor ik van u een reactie. Met vriendelijke groet,

L.Geurtsen
Hagemanswei 74
6843 XN Arnhem
e-mail: [email protected]

Gewenste Oplossing:

Dat ik kwaliteit voor mijn geld ontvang, graag ontvang ik van u een nieuw doosje mesjes van twaalf stuks (Gillette Mach 3)

Alle klachten die gemeld zijn door leo geurtsen
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM