Klacht: klacht pannetjes princess

anniedroomers op 29 september 2012 over Princess in de categorie Huishoudelijke apparatuur

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Princess
Status Open
Datum 29 september 2012

Een klant van Princess meldt dat de pannetjes na slechts enkele keren gebruik kaal zijn geworden. Hoewel de garantie inmiddels is verlopen, vindt de klant het teleurstellend dat de set, die pas iets meer dan twee jaar oud is, al problemen vertoont. De klant heeft de aankoopbon niet meer.

Mijn Klacht:

mijn pannetjes zijn al na een paar keer gebruiken kaal geworden. De bon heb ik helaas niet meer. Deze set gebruik je meestal met feestdagen e.d. Dus mijn garantie is al verlopen maar de set is net ruim twee jaar en nog maar een paar keer gebruikt.

Gewenste Oplossing:

6 nieuwe pannetjes misschien.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM