Klacht: geen post

c.langenhorst op 07 september 2012 over PostNL in de categorie Koeriersbedrijven en post

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
PostNL has been notified of this complaint
Wacht op reactie
Bedrijf PostNL
Status Open
Datum 7 september 2012

Een klant van PostNL meldt dat zij al meerdere dagen geen post ontvangt, en wanneer zij post ontvangt, is dit vaak pas na 18:00 uur of met aanzienlijke vertraging. De klant wijst erop dat er volgens eerdere richtlijnen, waar haar dochter bij PostNL mee bekend was, niet na 17:00 uur bezorgd mocht worden.

Mijn Klacht:

ik krijg al dagen geen post binnen en als.ik het eel ktijg is het dagen later of na 6 uur savonds

mijn dochter heeft bij postnl gewerkt en er mocht nooit na 5en bezorgt worden
toch word dat nu bij mij gedaan of veel te laat of zrlfs helemaal niet

Gewenste Oplossing:

dat mijn post gewoon op de goede dagen en tijdstippen worden bezorgd

Bericht van

13 jaren geleden - Het spijt ons dat wij bovenstaande reactie hebben aangetroffen op deze website. Wij nemen klachten zeer serieus en wij willen graag weten of wij iets voor u kunnen betekenen. Wij reageren echter niet op klachten op deze website. U kunt hiervoor het best contact met ons opnemen via Twitter @postnlwebcare. U kunt natuurlijk ook contact opnemen met onze klantenservice via www.postnl.nl/voorthuis/klantenservice/

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als uw pakket niet aankomt, is de verkoper verantwoordelijk — niet de bezorgdienst. U heeft recht op een nieuw product of volledige terugbetaling.

Bron: ConsuWijzer / ACM