Klacht: Fout op factuur

FerdyR op 29 augustus 2012 over Tele2 in de categorie Alles-in-1

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Klacht opgelost op 26 september 2012
Reactie van het bedrijf:

Tele2 betreurt het dat er onduidelijkheid is ontstaan over de 1e factuur van de klant. Volgens onze gegevens heeft de klant hier op 16 augustus voor het laatst contact over opgenomen met de klantenservice via de mail. Wanneer er op...

Bedrijf Tele2
Categorie Alles-in-1
Status Opgelost
Datum 29 augustus 2012

Een klant van Tele2 heeft een probleem gemeld over een fout op zijn factuur, waarbij kosten voor de maand mei in rekening zijn gebracht terwijl het abonnement pas in juni inging. De klant heeft geprobeerd om dit probleem via e-mail op te lossen, maar voelde zich niet serieus genomen toen Tele2 aangaf dat er telefonisch contact was geweest, wat niet het geval was. Ondanks de communicatie heeft de klant nog geen duidelijk antwoord ontvangen over de facturering.

Mijn Klacht:

Mijn nieuwe abonnement ging in per 1-6-2012. Op mijn eerste factuur staan voor de maand mei ook de abonnementskosten in rekening gebracht.

In een e-mail aan Tele2 werd aangegeven dat er 5 euro teveel in rekening is gebracht. Dat was echter 10. De reactie daarop was het volgende: “Uit onze gegevens blijkt dat u na het verzenden van dit bericht telefonisch contact heeft gehad met onze klantenservice betreffende dit onderwerp.” Dit terwijl ik geen telefonisch contact gehad heb. Dit vind ik niet netjes en ik voel me hierdoor afgewimpeld.

Ik heb nog steeds geen adequaat antwoord gekregen op mijn simpele vraag waarom in mei al kosten worden berekend terwijl het abonnement pas in juni ging lopen.

Gewenste Oplossing:

Als wordt uitgelegd waarom de maand mei abonnementskosten zijn gefactureerd, terwijl het abonnement toen nog niet was ingegaan.

Bericht van Robin van Klacht.nl

13 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Tele2 in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

13 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Tele2 een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Tele2

Heeft op 26 september 2012 om 09:20 geantwoord

Geboden Oplossing:

Tele2 betreurt het dat er onduidelijkheid is ontstaan over de 1e factuur van de klant. Volgens onze gegevens heeft de klant hier op 16 augustus voor het laatst contact over opgenomen met de klantenservice via de mail. Wanneer er op dit moment nog vragen zijn over de facturatie dan kan de klant ook terecht op ons forum om zijn vragen hierover te stellen. Op het forum zijn forumleden en medewerkers actief die kunnen helpen hierbij. https://forum.tele2.nl/

Bericht van Robin van Klacht.nl

13 jaren geleden - De melder van de klacht heeft zojuist de oplossing van Tele2 beoordeeld.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij telecomproblemen kunt u terecht bij de Geschillencommissie Telecommunicatie. Providers moeten storingen binnen een redelijke termijn verhelpen en zijn verplicht een kosteloze klachtenprocedure te bieden.

Bron: Geschillencommissie Telecommunicatie