Klacht: Enorm traag internet en haperinge digitale televisie

snipey25 op 25 augustus 2012 over Tele2 in de categorie Alles-in-1

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Klacht opgelost op 28 augustus 2012
Reactie van het bedrijf:

Jammer dat de diensten van de klant niet naar tevredenheid werken. Volgens onze gegevens is hierover geen contact opgenomen met de klantenservice, we hebben dus helaas nog geen mogelijkheid gehad om de verbinding te onderzoeken. Wij adviseren om alsnog contact...

Bedrijf Tele2
Categorie Alles-in-1
Status Opgelost
Datum 25 augustus 2012

Een klant van Tele2 ervaart sinds enkele maanden een aanzienlijke vertraging van zijn internetverbinding, die vergelijkbaar is met de snelheid van een 56k modem. Ook de digitale televisie vertoont haperingen en loopt soms vast. De klant geeft aan dat deze problemen niet gerelateerd zijn aan zijn woonlocatie, aangezien de diensten eerder goed functioneerden.

Mijn Klacht:

Ik ben al jaren klant bij Tele 2 voor het totaalpakket van Internet/tv/telefoon.
Tot enkele maanden geleden ging alles wel redelijk, op wat haperingen van de digitale tv na.

Maar mijn internet is de afgelopen maanden in snelheid gedaald naar wat een 56k modem van 15 jaar geleden. Zelf het openen van deze pagina heeft mij enkele minuten geduurd.

Dit is al langere tijd aan de gang. Ik weet dat het niets met mijn woonlocatie te maken kan hebben, want het is lang goed gegaan.

Daarnaast is digitale televisie ook erg traag, en lijkt hij soms even vast te lopen, en na enkele seconden weer verder te gaan.

Gewenste Oplossing:

Heel graag wil ik weten wanneer mijn contract verloopt!
Ik ben tevreden als mijn contract is verlopen en ik kan overstappen naar een andere provider.

Bericht van Robin van Klacht.nl

13 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Tele2 in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

13 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Tele2 een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Tele2

Heeft op 28 augustus 2012 om 14:07 geantwoord

Geboden Oplossing:

Jammer dat de diensten van de klant niet naar tevredenheid werken. Volgens onze gegevens is hierover geen contact opgenomen met de klantenservice, we hebben dus helaas nog geen mogelijkheid gehad om de verbinding te onderzoeken. Wij adviseren om alsnog contact op te nemen met de klantenservice: http://www.tele2.nl/klantenservice.html Bij de klantenservice kunnen we er alles aan doen om een passende oplossing te bieden. Daarnaast is er ook de optie om online een vraag te stellen op het forum: https://forum.tele2.nl/ Op het forum zijn gebruikers en medewerkers aanwezig om elkaar te helpen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij telecomproblemen kunt u terecht bij de Geschillencommissie Telecommunicatie. Providers moeten storingen binnen een redelijke termijn verhelpen en zijn verplicht een kosteloze klachtenprocedure te bieden.

Bron: Geschillencommissie Telecommunicatie