Klacht: laks personeel

gast12345 op 07 augustus 2012 over Albert Heijn in de categorie Supermarkten

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Categorie Supermarkten
Status Open
Datum 7 augustus 2012

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Een half uur geleden bezocht in de Albert Heijn in Lochem. Bij de kaas/vleesafdeling stond een jongedame met lang blond haar (helaas heb ik haar naam niet gevraagd). Voor mij was een meneer die een stuk kaas kocht. De jongedame sneed het stuk nogal onwetend af en plakte er daarna een prijssticker op. De meneer zag dat de kiloprijs niet overeen kwam met het prijsbordje dat voor de kaas stond. Na dit zo’n 20 keer uitgelegd te hebben begreep ze het eindelijk en gaf ze als antwoord: “maar ik heb het goede knopje op mijn kassa ingedrukt”. De meneer werd nogal geirriteerd logisch en vroeg of ze dat even na kon vragen, omdat er een fout in de kassa zou kunnen zitten. Ze reageerde echter weer “sorry meneer de prijs zal wel kloppen, IK heb op de goede knop gedrukt”. Waarna de meneer boos de afdeling verliet en dus uiteindelijk zo’n 4 euro teveel heeft betaald. Daarna was ik aan de beurt. Ik vroeg de jongedame of er wellicht nagelhout te krijgen was. Ze wist niet wat het was en zei “wij hebben wel een kaas met een dergelijke naam”. Niet wetend dat het een vleessoort is dus. Vervolgens vertelde ze me dat het er niet was. Hoe kan iemand weten dat iets er niet is wanneer zij niet weet wat voor product ik bedoel?

Gewenste Oplossing:

Afdelingspersoneel is onwetend en niet klantvriendelijk. Alleen maar jonge mensen in de winkel en niemand waar ik deze klacht neer kon leggen. Graag actie.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij producten met gebreken kunt u aanspraak maken op reparatie, vervanging of geld terug. De NVWA houdt toezicht op voedselveiligheid.

Bron: ConsuWijzer