Klacht: Weegschaal Beurer BF

henoedy op 04 augustus 2012 over Groupon in de categorie Coupon Sites

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Klacht opgelost op 7 augustus 2012
Reactie van het bedrijf:

Op deze website kunnen wij klachten niet afhandelen zoals we dat zouden willen. Via onze eigen klantenservice kunnen we dit wel. Je kunt contact met ons opnemen via [email protected] of telefonisch op 020 435 0369.

Bedrijf Groupon
Categorie Coupon Sites
Status Opgelost
Datum 4 augustus 2012

Een klant heeft in maart 2012 een weegschaal besteld via Groupon, maar moest bijna vijf weken wachten op de levering. Bij ontvangst bleek de weegschaal defect en na herhaaldelijk contact met de klantenservice, waarbij telkens verschillende instructies werden gegeven, heeft de klant nog steeds geen oplossing gekregen voor het retourneren van het product en het ontvangen van een vervangend exemplaar.

Mijn Klacht:

Ik heb in maart 2012 een weegschaal bestelt bij groupon, moest hier bijna 5 weken op wachten. Na heel vaak gebeld te hebben kreeg ik hem dan eindelijk binnen. Toen ik hem binnen had bleek hij ook nog eens stuk te zijn. Ik was toen al erg geïrriteerd niet wetend dat het alleen maar erger zou worden. Vanaf eind april heb ik al zeker 10 keer gebeld en gemaild hoe ik het product terug kan sturen en een nieuwe kan krijgen. Bij elke telefoontje kreeg ik weer iets nieuws te horen. Dan moest ik dat nummer bellen, dan moest ik wachten op een mail, dan werd ik hoogst persoonlijk door de manager gebeld worden. Geen van alle is gebeurd.Ik ben het nu echt zat.

Gewenste Oplossing:

Ik wilde eerst een nieuwe hebben maar ik wil nu alleen maar mijn geld terug.

Bericht van Robin van Klacht.nl

13 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Groupon in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

13 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Groupon een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Groupon

Heeft op 07 augustus 2012 om 15:51 geantwoord

Geboden Oplossing:

Op deze website kunnen wij klachten niet afhandelen zoals we dat zouden willen. Via onze eigen klantenservice kunnen we dit wel. Je kunt contact met ons opnemen via [email protected] of telefonisch op 020 435 0369.

Bericht van Robin van Klacht.nl

13 jaren geleden - De melder van de klacht heeft zojuist de oplossing van Groupon beoordeeld.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM