Klacht: Verzekering

Jamo op 04 juli 2012 over HEMA in de categorie Warenhuizen

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf HEMA
Categorie Warenhuizen
Status Open
Datum 4 juli 2012

Een klant heeft problemen ondervonden met de verzekering van zijn gestolen scooter, een Peugeot Jetforce C-tech. Ondanks meer dan 50 e-mails naar HEMA te hebben gestuurd, is hij ontevreden over de respons en de afhandeling van zijn klacht, vooral omdat het slot van het merk ABUS na drie jaar geen serienummers meer heeft, waardoor de goedkeuring van de scooter niet kan worden bevestigd. De klant ervaart ook een slechte klantenservice met trage reacties.

Mijn Klacht:

Mijn scooter was 2 jaar geleden gestolen.
Het gaat hierom een Peugeot Jetforce C-tech.
Ik heb heb meer dan 50 emails gestuurd naar HEMA maar ben niet tevreden met de uitkomst. Het gaat om het volgende de scooterslot is een ABUS en die is nu 3 jaar oud wat blijkt is dat ABUS om de 3 jaar alle Serie codes van sleutels verwijderen. Dus hierdoor kan niet achterhaald worden of de scooter ART 3 goed gekeurd is of niet. De klantenservice is echt bagger je krijgt niet direct antwoord.

Gewenste Oplossing:

Ik zou graag advies willen van wat ik het beste kan doen aangezien het om 1400 euro gaat.
Er blijkt veel meer mensen problemen te hebben met HEMA verzekering.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM