Klacht: mooie beloftes, slecht resultaat

lia581 op 03 juni 2012 over Groupon in de categorie Coupon Sites

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Klacht opgelost op 4 juni 2012
Reactie van het bedrijf:

Op deze website kunnen wij klachten niet afhandelen zoals we dat zouden willen. Via onze eigen klantenservice kunnen we dit wel. Je kunt contact met ons opnemen via [email protected] of telefonisch op 020 435 0369.

Bedrijf Groupon
Categorie Coupon Sites
Status Opgelost
Datum 3 juni 2012

Na het kopen van twee muggenschermen op 30 maart, ontving de klant deze pas op 24 mei, wat als laat werd ervaren. Bij het uitpakken bleek één scherm beschadigd te zijn, waarna de klant contact opnam met Groupon voor een retour, maar kreeg te maken met vertragingen en onduidelijkheid over de retourprocedure, wat leidde tot frustratie.

Mijn Klacht:

Op 30 maart 2 muggenschermen gekocht (3 wkn levertijd). Na een tiental telefoontjes van mijn kant eindelijk de schermen binnen op 24 mei (redelijk laat dus). We hebben 1 scherm uitgepakt om meteen op te hangen maar tot mijn verbazing zitten er brandgaten in en de magneetjes lieten al los als je er naar keek. Groupon gebeld ik heb zo lang gewacht en nu is het kapot ik wil mijn geld terug. Veel beloftes over een retourmail eerst 1 a 2 dagen. na 2 dagen niets binnen dus weer bellen ha het werden al 4 dagen en na een pittig gesprek zou ik hem voor 6 uur binnen hebben. Om 2 min. voor 6 niets binnen dus weer gebeld (wederom 16 minuten wachttijd). Nee het zou 5 dagen duren voordat de mail binnen zou komen. Ik ben toen erg boos geworden. Jullie stellen alles uit als het moeilijk wordt ik wil nu een antwoord. Op mijn vraag of ik * de teamleider kon spreken was het antwoord hij is al naar huis en wij mogen niet doorverbinden. Uit eindelijk kwam om 8 uur de mail binnen. hehe ik er meteen mee aan de slag wat blijkt: Er MOET een track@trace bij zitten en ik MOET zorgdragen voor de portokosten. Mijn rechtsbijstandsverzekering heeft de algemene voorwaarden van Groupon doorgelezen en zeggen dat ik dit niet hoef te betalen deze kosten zijn voor groupon cq. de leverancier want deze zijn beide bij ons in gebreke gebleven met de levertijd en de kwaliteit van het produkt. Ik zelf ga Groupon niet meer bellen want daar kom je echt niet verder mee mooie woorden, mooie beloftes maar weinig resultaat.

05-06-2012. Het lachende poppetje klopt niet hoor de klacht is nog lang niet opgelost al zegt Groupon van wel. Wat ze gedaan hebben is mij een email sturen waarin staat dat ik voor de zoveelste keer kan bellen of mailen maar mijn geld staat nog steeds niet op mijn rekening en de porto kosten ben ik dus niet van plan te betalen voor het retour zenden.

Gewenste Oplossing:

kosteloos retourzenden maar eerst mijn geld terug

Bericht van Robin van Klacht.nl

13 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Groupon in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

13 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Groupon een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Groupon

Heeft op 04 juni 2012 om 14:09 geantwoord

Geboden Oplossing:

Op deze website kunnen wij klachten niet afhandelen zoals we dat zouden willen. Via onze eigen klantenservice kunnen we dit wel. Je kunt contact met ons opnemen via [email protected] of telefonisch op 020 435 0369.

Bericht van Robin van Klacht.nl

13 jaren geleden - De melder van de klacht heeft zojuist de oplossing van Groupon beoordeeld.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM