Klacht: shag van nelle

sylvia1960 op 22 mei 2012 over Van Nelle in de categorie Sigaretten

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Van Nelle has been notified of this complaint
Wacht op reactie
Bedrijf Van Nelle
Categorie Sigaretten
Status Open
Datum 22 mei 2012

Een klant heeft herhaaldelijk problemen ervaren met de half zware shag van Van Nelle, die telkens uitgedroogd is en niet te roken. Na vier keer teleurstelling over de kwaliteit overweegt de klant over te stappen naar een ander merk, ondanks de prijs van 5,60 euro per pakje.

Mijn Klacht:

ik heb gisteren weer een pakje half zware van nelle gekocht nou die is weer zo uitgedroogt en niet te roken en daar betaal je dan 5,60 voor het is niet te geloven dit is nu al de vierde keer ben van plan om gewoon een ander merk te gaan roken

Gewenste Oplossing:

nou ik zou graag een pakje shag willen hebben die niet uitgedroogt is 4 keer achter elkaar kan niet toch zonde van me geld

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM