Klacht: Rio LAHR@ laser ontharingsapparaat

RienG op 17 mei 2012 over Groupon in de categorie Coupon Sites

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Klacht opgelost op 18 mei 2012
Reactie van het bedrijf:

Op deze website kunnen wij klachten niet afhandelen zoals we dat zouden willen. Via onze eigen klantenservice kunnen we dit wel. Je kunt contact met ons opnemen via [email protected] of telefonisch op 020 435 0369.

Bedrijf Groupon
Categorie Coupon Sites
Status Opgelost
Datum 17 mei 2012

Een klant heeft op 27 februari 2012 een Rio LAHR laser ontharingsapparaat besteld via Groupon, maar heeft het product tot op heden niet ontvangen. Ondanks herhaalde e-mails en telefoongesprekken met de klantenservice, blijft de levering uit en krijgt de klant alleen vage beloftes over een spoedige levering, terwijl het apparaat inmiddels opnieuw op de website wordt aangeboden. De klant verlangt nu een snelle oplossing en de levering van het apparaat.

Mijn Klacht:

Heb op 27 februari 2012 een Rio besteld echter tot op heden niets geleverd gekregen. Heb minstens 8 emails hier aan gewijd en tevens div malen gebeld met een medewerker van Groupon. Antwoord stee vast, bestelling oversteeg de verwachting en apparaat wordt met een week geleverd. Niet dus !! Werd elke keer weer later en bleef bij sorry voor het ongemak. Vanuit Groupon zelf geen aktie mijn kant uit van hoe of wanneer dit probleem zou worden opgelost. Werd elke keer weer aangegeven zeer binnen kort geleverd te worden echter helaas. In de tussentijd is dit apparaat zelfs alweer opnieuw op de site aangeboden !!! Wil in principe nog steeds het apparaat ontvangen maar wel nu op zeer korte termijn.

Gewenste Oplossing:

Zsm levering van het bestelde en anders terugbetaling van de betaling met minimaal een compensatie op de een of andere wijze voor het zolang aan het lijntje gehouden worden met miz valse beloftes.

Bericht van Robin van Klacht.nl

13 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Groupon in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

13 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Groupon een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Groupon

Heeft op 18 mei 2012 om 11:46 geantwoord

Geboden Oplossing:

Op deze website kunnen wij klachten niet afhandelen zoals we dat zouden willen. Via onze eigen klantenservice kunnen we dit wel. Je kunt contact met ons opnemen via [email protected] of telefonisch op 020 435 0369.

Reactie van de melder van de klacht

13 jaren geleden - Nog niet opgelost heb na telefonisch kontakt (wederom) te horen gekregen dat het met een week geleverd gaat worden (waarschijnlijk), dus eigenlijk nog steeds het zelfde als voor mijn klacht.

Bericht van Robin van Klacht.nl

13 jaren geleden - De melder van de klacht heeft zojuist de oplossing van Groupon beoordeeld.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM