Klacht: Groupon advertentie misleidend!!!

F. A. op 10 mei 2012 over Groupon in de categorie Coupon Sites

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Klacht opgelost op 10 mei 2012
Reactie van het bedrijf:

Op deze website kunnen wij klachten niet afhandelen zoals we dat zouden willen. Via onze eigen klantenservice kunnen we dit wel. Je kunt contact met ons opnemen via [email protected] of telefonisch op 020 435 0369.

Bedrijf Groupon
Categorie Coupon Sites
Status Opgelost
Datum 10 mei 2012

Een klant heeft twee vouchers aangeschaft via Groupon voor een diner bij Restaurant Sultan Palace, maar ontdekte dat de informatie op de advertentie misleidend was. De manager van het restaurant gaf aan dat zowel het voorgerecht als het dessert vast stonden, terwijl de advertentie vermeldde dat het om een a la carte 4-gangen diner ging, met alleen het tussengerecht dat vaststond. De klacht is inmiddels opgelost.

Mijn Klacht:

Ik heb 2 vouchers gekochtbij groupon. Deze wilde ik gebruiken bij Restaurant Sultan Palace, alleen bleek tot mijn grote verbazing niks te kloppen van mijn bonnen. De manager vertelde mij namelijk dat zowel het voor gerecht als dessert vast stonden en dat ik wat het hoofdgerecht betreft kon kiezen uit een aantal grill gerechten. Terwijl op de advertentie staat vermeld dat het a la carte is en dat het ging om een 4 gangen diner waarvan alleen het tussen gerecht vast stond. Zie orginele tekst van groupon advertentie: De Turkse keuken is een ontmoeting van twee werelden waarbij van oudsher gastvrijheid en gasten laten genieten van een heerlijke maaltijd centraal staan. Van welke gerechten jij gaat genieten mag je zelf bepalen, behalve het tussengerecht want dat staat vast. Maar volgens de manager van sultan palace, stond alles al vast en was dit een fout van Groupon. We mochten kiezen uit enkele grill gerechten van het hoofdgerecht en de rest bepaalde sultan palace zelf, ook de thee was niet inclusief en het toetje van ijs bleek op te zijn en baklava ook! Dit was een nare ervaring en voel me belazerd. Dit is niet wat de de groupon voucher beloofde! Als ik dit wist had ik de bonnen natuurlijk niet gekocht!! Zeer misleidend.. Na lang bellen en mailen met de klantenservice, word ik nog steeds aan het lijntje gehouden. Vervolgens kreeg ik een reactie van groupon via klacht.nl… met als oplossing, bel de klantenservice!?

Gewenste Oplossing:

Ik wil mijn geld terug.

Bericht van Robin van Klacht.nl

13 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Groupon in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

13 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Groupon een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Groupon

Heeft op 10 mei 2012 om 15:07 geantwoord

Geboden Oplossing:

Op deze website kunnen wij klachten niet afhandelen zoals we dat zouden willen. Via onze eigen klantenservice kunnen we dit wel. Je kunt contact met ons opnemen via [email protected] of telefonisch op 020 435 0369.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM