Klacht: prijs bank giro loterij

suikerloterij op 06 mei 2012 over BankGiro Loterij in de categorie Loterijen

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Categorie Loterijen
Status Open
Datum 6 mei 2012

Een klant van de BankGiro Loterij heeft problemen ondervonden bij het innen van de prijs voor een abonnement op een tijdschrift. Ondanks eerdere pogingen om de code in te voeren, werkte deze niet en bleek er een aantal andere klachten te zijn over hetzelfde probleem. Een nieuwe poging om de prijs te innen was wederom zonder succes.

Mijn Klacht:

prijs abonnenment tijdschrift niet te innen. Code was een poosje geleden ingevoerd, maar toen functioneerde het helemaal niet en zag ik dat er al veel klachten waren. Nu een herhaalde poging, maar ook nu lukte het niet.

Gewenste Oplossing:

alsnog een half jaarlijks abonnement

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM