Klacht: Tefneth import reageert niet op garantievragen

tefneth op 29 april 2012 over Groupon in de categorie Coupon Sites

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
āœ… Klacht opgelost op 1 mei 2012
Reactie van het bedrijf:

Op deze website kunnen wij klachten niet afhandelen zoals we dat zouden willen. Via onze eigen klantenservice kunnen we dit wel. Je kunt contact met ons opnemen via [email protected] of telefonisch op 020 435 0369.

Bedrijf Groupon
Categorie Coupon Sites
Status Opgelost
Datum 29 april 2012

Een klant heeft in november 2011 een robovac gekocht via Groupon, maar het apparaat is defect en is niet gerepareerd. Tefneth reageert niet op de herhaalde berichten van de klant, die inmiddels meer dan 30 keer contact heeft gezocht, en heeft ook geen vervangend product geleverd, ondanks eerdere toezeggingen. Zes maanden na het eerste garantieverzoek heeft de klant nog steeds geen werkend product ontvangen.

Mijn Klacht:

in november 2011 een robovac aangeschaft via Groupon maar helaas blijkt het apparaat defect en is tot op heden het apparaat niet gerepareerd en reageert tefneth in het geheel niet op mijn berichten. (inmiddels een stuk of 30)
Tefneth heeft een aantal weken geleden aangegeven dat een vervangend product aangetekend zou zijn verzonden maar heb (niet geheel onverwacht)niets ontvangen.
Mijn verzoek om aan te geven waar het product geleverd is (aangetekende zending dus traceerbaar) wordt weer genegeerd.
inmiddels 6 maanden na het eerste garantieverzoek nog altijd geen werkend product.

Gewenste Oplossing:

Groupon heeft al een keer aangegeven dat het apparaat retour gezonden kan worden aan Tefneth en dan mijn geld zodra de leverancier de ontvangst bevestigd retour gezonden zal worden maar... ik verwacht niet dat die bevestiging afgegeven zal worden waarna ik geheel met lege handen sta dus lijkt me geen oplossing.
ik ben tevreden met reparatie van het huidige product of zoals tefneth heeft aangegeven vervanging van het huidige product.

Met vriendelijke groet,
Menno

Bericht van Robin van Klacht.nl

14 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Groupon in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

14 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Groupon een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Groupon

Heeft op 01 mei 2012 om 14:35 geantwoord

Geboden Oplossing:

Op deze website kunnen wij klachten niet afhandelen zoals we dat zouden willen. Via onze eigen klantenservice kunnen we dit wel. Je kunt contact met ons opnemen via [email protected] of telefonisch op 020 435 0369.

Bericht van Robin van Klacht.nl

14 jaren geleden - De melder van de klacht heeft zojuist de oplossing van Groupon beoordeeld.

Reactie van de melder van de klacht

13 jaren geleden - Helaas reageert Groupon uitsluitend met standaard berichtjes (en een smile bij de klacht alsof ik daar blij mee ben???) waarin zij aangeven de de problemen beter (in stilte) via de klantenservice kunnen afhandelen. Helaas hebben ze daar in de afgelopen 6 maanden nog geen succes geboekt.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM