Klacht: Te late levering niet mogelijk te annuleren

samora op 12 april 2012 over Groupon in de categorie Coupon Sites

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Klacht opgelost op 13 april 2012
Reactie van het bedrijf:

Op deze website kunnen wij klachten niet afhandelen zoals we dat zouden willen. Via onze eigen klantenservice kunnen we dit wel. Je kunt contact met ons opnemen via [email protected] of telefonisch op 020 435 0369.

Bedrijf Groupon
Categorie Coupon Sites
Status Opgelost
Datum 12 april 2012

Een trouwe klant van Groupon uit zijn onvrede over de late levering van een matras dat op 23 februari 2012 besteld is. Na twee weken zonder levering probeert hij de bestelling te annuleren, maar krijgt te horen dat dit pas kan nadat hij het matras heeft ontvangen. Hij vindt het onredelijk dat hij moet wachten en vraagt om een terugbetaling.

Mijn Klacht:

Als trouwe klant van Groupon vind ik het erg jammer dat ik onderstaande moet melden omdat ik tot nu toe alleen maar positief was over Groupon.

Ik heb op 23 feb 2012 een 2-persoons Nasa Comfort matras besteld van Scandic bedden. Ze zijn nu al 2 weken te laat met leveren, ik heb via mail bij Scandic bedden de bestelling geprobeerd te annuleren(telefonisch zijn ze bijna onbereikbaar). Volgens hen moest ik bij Groupon zijn.

Contact opgenomen met Groupon en van hen moet ik wachten op het matras en deze accepteren en vervolgens kan de procedure voor annulering pas starten!! Zo RAAR! Aangezien het zo lang duuurt om dat stomme matras te krijgen ben ik bang dat het ook weer vreselijk lang gaat duren voor ze hem weer ophalen!!!!!!

Ik vind dat Groupon mij gewoon mijn geld moet teruggeven en de bestelling tegenhouden bij Scandic Bedden!!

Gewenste Oplossing:

Geen levering, GEWOON GELD TERUG!!!!!

Bericht van Robin van Klacht.nl

14 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Groupon in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

14 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Groupon een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Groupon

Heeft op 13 april 2012 om 12:35 geantwoord

Geboden Oplossing:

Op deze website kunnen wij klachten niet afhandelen zoals we dat zouden willen. Via onze eigen klantenservice kunnen we dit wel. Je kunt contact met ons opnemen via [email protected] of telefonisch op 020 435 0369.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM