Mijn Klacht:
Afgelopen week heb ik zoals altijd acht pakken magere melk gekocht en vier van deze pakken hebben een vreemde geur en smaak en zijn niet meer geschikt voor consumptie.
Dit is mij de week daarvoor ook overkomen met twee pakken.
De datum op de laatste acht pakken is : 20-03-2012.
De datum van onze constatering : 15-03-2012.
Gewenste Oplossing:
Als fequente bezoeker zou ik het op prijs stellen als niet overal in deze winkel zuivelprodukten liggen/staan die in een koeling thuishoren.
Afgelopen zondag maakte ik twee personeeelsleden erop attent dat er kip buiten de koeling lag.
Hierop kwam een vreemde blik en als antwoord kreeg ik dat deze waarschijnlijk over datum zou zijn.
Maar wat doet dit pak kip dan uberhaupt nog bovenop een stelling voor iedereen zichtbaar?
Met moeite liep de dame in kwestie ernaar toe en riep vrolijk: zie je wel, over de datum!!!!!!!!!
Mijn logische vraag is: staat de melk soms te lang buiten de koeling alvorens deze voor de consument voor het pakken ligt?
Natuurlijk leggen de klanten de diverse produkten niet terug op de juiste plaats, maar de controle mag toch wel zorgvuldiger want bij de kassa vond ik weer vleeswaren buiten de koeling wat ik aan de kassa heb afgegeven!
Ook hier dezelfde lakonieke houding.
En dit allemaal gedurende vijftien minuten.
Natuurlijk ga ik niet met de pakken melk onder mijn arm terug naar de winkel, maar zou ik het wel op prijs stellen dat in het vervolg de pakken te drinken zijn.
Ook zie ik graag vanuit de winkel een excuusmail zodat ik zeker weet dat er notie van mijn opmerkingen is genomen.
Het laatste veld dat ik verplicht ben in te vullen vind ik nogal vreemd als je een klacht deponeert, maar goed.

