Klacht: veel te ingewikkeld!

gerbenkroese op 05 maart 2012 over Trans Link Systems in de categorie Betalingsdiensten

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Categorie Betalingsdiensten
Status Open
Datum 5 maart 2012

Een gebruiker van Trans Link Systems vindt de website en procedures te ingewikkeld. Hoewel het aanvragen van een nieuwe kaart redelijk verloopt, ervaart de klant grote problemen met het activeren van de kaart en het instellen van automatisch opladen. Er wordt gesuggereerd om de gebruiksvriendelijkheid te verbeteren.

Mijn Klacht:

Beste mensen,
Uw website is, net als uw ander prcedures, veel te ingewikkeld. Het aanvragen van een nieuwe kaart gaat nog, maar het activeren van de kaart en het automatisch opladen is een crime. Ik zou u aanraden daar snel iets aan te doen.

Gewenste Oplossing:

Meer eenvoud.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM