Klacht: Teveel betaalde bezorgkosten

rghijsels op 01 februari 2012 over Groupon in de categorie Coupon Sites

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Klacht opgelost op 2 februari 2012
Reactie van het bedrijf:

Op deze website kunnen wij klachten niet afhandelen zoals we dat zouden willen. Via onze eigen klantenservice kunnen we dit wel. Je kunt contact met ons opnemen via [email protected] of telefonisch op 020 435 0369.

Bedrijf Groupon
Categorie Coupon Sites
Status Opgelost
Datum 1 februari 2012

Een klant heeft in december een voucher ingeleverd bij Dimass, een partner van Groupon, voor de aankoop van borden. Ondanks dat er slechts één product is geleverd, zijn er twee keer bezorgkosten van zijn rekening afgeschreven. Na herhaalde communicatie met Dimass, die beloofde het bedrag binnen 14 dagen terug te storten, heeft de klant in februari nog steeds geen terugbetaling ontvangen.

Mijn Klacht:

Half december via (100%) partner van Groupon, Dimass, online een voucher ingeleverd voor de bestlling van borden. Aangeizen hier geen bevestiging op kwam heb ik dit later nog een keer gedaan. Het lukte toen wel en er kmwam een bevestiging.

Echter er is 2 x bezorgkosten van mijn rekening gehaald terwijl product maar 1 keer is geleverd.

Dit is gebeurd half decemner en 30 december heeft Dimass beloofd het binnen 14 terug te storten. Het is nu Februari en we zijn vele mails en telefoontjes verder maar nog steeds niks

Gewenste Oplossing:

Als ik mijn teveel betaalde bezorgkosten terug krijg

Bericht van Robin van Klacht.nl

14 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Groupon in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

14 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Groupon een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Groupon

Heeft op 02 februari 2012 om 18:25 geantwoord

Geboden Oplossing:

Op deze website kunnen wij klachten niet afhandelen zoals we dat zouden willen. Via onze eigen klantenservice kunnen we dit wel. Je kunt contact met ons opnemen via [email protected] of telefonisch op 020 435 0369.

Alle klachten die gemeld zijn door rghijsels
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM