Klacht: Telefoon en internet werken niet meer

jupiter9 op 21 januari 2012 over KPN Internet in de categorie Internetproviders

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Categorie Internetproviders
Status Open
Datum 21 januari 2012

Een klant van KPN Internet heeft problemen ervaren met zijn internet- en telefoonverbinding sinds de overstap naar interactieve TV in januari 2012. Na bijna drie weken van wachten en contact met de klantenservice, heeft de klant nog steeds geen oplossing ontvangen en adviseert anderen om geen werkend systeem te veranderen zonder noodzaak.

Mijn Klacht:

Half december 2011 ben ik zo dom geweest om op een aanbod van KPN in te gaan om mijn digitenne om te zetten naar interact. TV. Vanaf 4 januari deed ineens mijn internet en telefoonverbinding het niet meer. Kreeg wel allemaal dozen thuis met apparaten voor interact. Tv. Nu bijna 3 weken verder en vele uren (mobiel) in de wacht en vele beloftes van KPN nog geen steek verder. Ik heb maar 1 advies, verander een werkend systeem nooit als het niet echt nodig is en verwacht geen service van KPN!

Gewenste Oplossing:

Ik werk vanuit huis, dus asap weer een normale telefoo en internetverbinding

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM