Klacht: Onvoldoende klantenservice en wegdrukken van gesprekken

klager401f5554 op 11 september 2026 over ZARA in de categorie Kledingwinkels

ZARA klantenservice

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf ZARA
Categorie Kledingwinkels
Status Open
Datum 11 september 2026

Herhaaldelijk contact opnemen met ZARA via het klantenservicenummer resulteerde in lange wachttijden en het wegdrukken van gesprekken. Dit leidde tot frustratie en onnodige kosten voor de klant, die €1 per minuut betaalt. Ondanks meerdere pogingen blijft de klant zonder gehoor van de klantenservice.

Mijn Klacht:

Ik heb meerdere keren geprobeerd contact op te nemen met ZARA via het telefoonnummer 1808. Steeds na een lange wachttijd van bijna tien minuten wordt mijn oproep weg gedrukt. Dit is niet alleen frustrerend, maar kost ook onnodig geld, aangezien ik €1 per minuut betaal. Ondanks mijn herhaalde pogingen om met de klantenservice te spreken, krijg ik geen gehoor.

Gewenste Oplossing:

Ik verzoek ZARA om de klantenservice te verbeteren en ervoor te zorgen dat klanten niet meer worden weg gedrukt. Daarnaast zou ik graag een compensatie voor de gemaakte kosten willen ontvangen.

Bericht van Robin van Klacht.nl

2 dagen geleden - Er is een nieuwe brief gegenereerd voor de klacht over ZARA

Alle klachten die gemeld zijn door klager401f5554
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM