Klacht: Pakket wordt al een week niet bezorgd

klager1c682ea4 ✓ Verified op 31 augustus 2026 over GOFO in de categorie Koeriersbedrijven en post

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf GOFO
Status Open
Datum 31 augustus 2026

Een klant van GOFO heeft een klacht ingediend over de vertraagde levering van een pakket, dat al een week niet is bezorgd. Na contact met de klantenservice werd beloofd dat de bezorger dezelfde dag opnieuw zou komen, maar dit is niet gebeurd. De klant ontving slechts een standaardmail met de mededeling dat er binnen 1 tot 3 dagen een antwoord zou komen, wat als onacceptabel wordt ervaren.

Mijn Klacht:

Ik heb een pakket besteld bij GOFO, maar dit pakket is al een week niet bezorgd. Na contact met de klantenservice werd mij beloofd dat de bezorger dezelfde dag opnieuw zou komen, maar ook dat is niet gebeurd. Vervolgens ontving ik alleen een standaardmail waarin werd aangegeven dat ik binnen 1 tot 3 dagen een antwoord krijg. Dit is voor mij onacceptabel.

Gewenste Oplossing:

Ik wil dat mijn pakket zo snel mogelijk wordt bezorgd op het juiste adres. Daarnaast verwacht ik een duidelijke uitleg waarom er ten onrechte is aangegeven dat mijn adres onjuist of onvolledig zou zijn. Ik wil dat GOFO dit probleem direct oplost en mij schriftelijk bevestigt wanneer het pakket wordt bezorgd.

Bericht van Robin van Klacht.nl

2 uur geleden - Er is een nieuwe brief gegenereerd voor de klacht over GOFO

Bericht van Robin van Klacht.nl

2 uur geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over GOFO

Alle klachten die gemeld zijn door klager1c682ea4
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als uw pakket niet aankomt, is de verkoper verantwoordelijk — niet de bezorgdienst. U heeft recht op een nieuw product of volledige terugbetaling.

Bron: ConsuWijzer / ACM