Klacht: Langdurige vertraging en slechte communicatie over fatbike

klagerce3d5e02 op 21 augustus 2026 over La Souris Scooters in de categorie Brommers, scooters en motoren

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Status Open
Datum 21 augustus 2026

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Ik heb op 14 juni een fatbike gekocht voor mijn zoon. Het frame was beschadigd en ik heb geprobeerd de overeenkomst te ontbinden, maar dit werd afgewezen. De fatbike werd op 7 juli opgehaald voor reparatie en ik kreeg te horen dat deze op 5 augustus gerepareerd zou zijn. De levering was gepland voor 22 augustus, maar op 21 augustus om 17.16 uur ontving ik een e-mail dat de levering niet doorgaat vanwege een zieke chauffeur. Mijn zoon heeft de fatbike dringend nodig voor school, en ik ben al vanaf 14 juni bezig met dit probleem.

Gewenste Oplossing:

Ik verzoek om onmiddellijke levering van de fatbike of een passende compensatie voor het ongemak.

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

1 uur geleden - Er is een nieuwe brief gegenereerd voor de klacht over La Souris Scooters

Bericht van Robin van Klacht.nl

1 uur geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over La Souris Scooters

Reactie van de melder van de klacht klagerce3d5e02

1 uur geleden - Zeer slecht. Verkooppraatjes hebben ze wel maar als het om service gaat dan weten ze niet hoe ze de consument moeten houden. Ik zou niemand dit aanbevelen. Zou zeker zeggen nooit iets kopen daar.

Alle klachten die gemeld zijn door klagerce3d5e02
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM