Klacht: Onterecht maandelijkse afschrijvingen en verzoek tot annulering

klager502bcc42 ✓ Verified op 08 augustus 2026 over Meetic SAS in de categorie Algemeen

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Meetic SAS
Categorie Algemeen
Status Open
Datum 8 augustus 2026

Een gebruiker heeft meerdere maanden onterecht 24,98 euro per maand betaald aan Meetic SAS, zonder zich bewust te zijn van een lopend abonnement. De gebruiker heeft geen informatie kunnen vinden over de annulering van dit abonnement en verzoekt om terugbetaling van de afgeschreven bedragen en annulering van het abonnement.

Mijn Klacht:

Ik heb meerdere maanden achtereen een bedrag van 24,98 euro moeten afdragen aan Meetic SAS zonder dat ik hier bewust voor heb gekozen. Ik ben mij niet bewust van een lopend abonnement en heb geen informatie kunnen vinden over hoe ik dit kan annuleren. Ik verzoek daarom om een terugbetaling van de onterecht afgeschreven bedragen en om mijn abonnement te annuleren.

Gewenste Oplossing:

Ik verzoek om terugbetaling van de afgeschreven bedragen en om mijn abonnement te annuleren.

Bericht van Robin van Klacht.nl

2 uur geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Meetic SAS

Bericht van Robin van Klacht.nl

2 uur geleden - Er is een nieuwe brief gegenereerd voor de klacht over Meetic SAS
Download hier uw brief

Alle klachten die gemeld zijn door klager502bcc42
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM