Klacht: Artikel geleverd zonder CE certificaat

klager9d00eec3 op 26 juni 2026 over Petra Winkel in de categorie Internetshops - Elektronica, Internetshops - Huishoudelijke artikelen

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Status Open
Datum 26 juni 2026

Een klant van Petra Winkel heeft een artikel ontvangen zonder CE certificaat, wat in strijd is met de wetgeving. Bij het melden van dit probleem weigerde het bedrijf het herroepingsrecht en gaf het geen retouradres in Europa, waardoor de klant het artikel niet kan retourneren.

Mijn Klacht:

Ik heb een artikel besteld bij Petra-winkel, maar het werd geleverd zonder CE certificaat. Dit is volgens de wetgeving niet toegestaan. Toen ik contact opnam met Petra-winkel om het probleem te melden, weigerden zij mijn herroepingsrecht en gaven ze geen retouradres in Europa. Hierdoor kan ik het artikel niet retourneren, wat zeer onacceptabel is.

Gewenste Oplossing:

Ik verzoek om het artikel retour te kunnen sturen binnen Nederland en mijn geld terug te ontvangen.

Bericht van Robin van Klacht.nl

2 uur geleden - Er is een nieuwe brief gegenereerd voor de klacht over Petra Winkel
Download hier uw brief

Bericht van Robin van Klacht.nl

2 uur geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Petra Winkel

Alle klachten die gemeld zijn door klager9d00eec3
💡

Tip van onze consumentenexpert

Elektronische producten moeten voldoen aan de redelijke levensverwachting. Een duur product dat na een jaar kapotgaat? U heeft recht op reparatie of vervanging, ook buiten de fabrieksgarantie.

Bron: Wettelijke garantie (conformiteitseis)