Klacht: Klacht over gebruikte zonnebrandcrème en onvriendelijke service

klager63e8309b ✓ Verified op 23 juni 2026 over Etos in de categorie Drogisterijen

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Etos
Categorie Drogisterijen
Status Open
Datum 23 juni 2026

Een klant heeft een gebruikte zonnebrandcrème gekocht bij Etos Seinhorst en ervaarde onvriendelijke service bij het ruilen van het product. De medewerker geloofde de klant niet en adviseerde om de volgende dag terug te komen, wat leidde tot teleurstelling en bezorgdheid over de zonbescherming. De klant verlangt naar een snelle oplossing en een nieuw, verzegeld exemplaar.

Mijn Klacht:

Ik heb gisteren een zonnebrandcrème gekocht bij Etos Seinhorst, maar bij thuiskomst merkte ik dat het product al geopend en gebruikt was. Toen ik vanochtend terugging om het product te ruilen, werd ik onvriendelijk behandeld door de medewerker. Ik kreeg het gevoel dat ik niet werd geloofd en er werd mij verteld dat ik morgen maar terug moest komen. Dit is erg teleurstellend, vooral omdat ik nu geen bescherming heb tegen de zon. Ik verwacht een snelle oplossing en wil het product omruilen voor een nieuw, verzegeld exemplaar.

Gewenste Oplossing:

Ik wil de zonnebrandcrème zo snel mogelijk omruilen voor een nieuw, verzegeld exemplaar.

Bericht van Robin van Klacht.nl

3 uur geleden - Er is een nieuwe brief gegenereerd voor de klacht over Etos
Download hier uw brief

Bericht van Robin van Klacht.nl

3 uur geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Etos

Alle klachten die gemeld zijn door klager63e8309b
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM