Klacht: Klacht over niet vrijgeven van telefoonnummer

Schalke op 19 juni 2026 over Vodafone in de categorie Mobiele Telefonie

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Vodafone
Categorie Mobiele Telefonie
Status Open
Datum 19 juni 2026

Een klant van Vodafone heeft herhaaldelijk verzocht om zijn telefoonnummer vrij te geven, maar het bedrijf heeft hier tot nu toe niet op gereageerd. Ondanks meerdere pogingen om contact op te nemen met de klantenservice, blijft het probleem onopgelost, waardoor de klant niet in staat is om nummerbehoud bij een andere provider aan te vragen.

Mijn Klacht:

Ik heb herhaaldelijk verzoeken ingediend om mijn telefoonnummer vrij te geven, maar Vodafone heeft dit tot nu toe niet gedaan. Ondanks mijn pogingen om contact op te nemen met de klantenservice, kan niemand mijn probleem oplossen. Hierdoor ben ik niet in staat om mijn nummerbehoud bij een andere provider aan te vragen, wat voor mij zeer frustrerend is.

Gewenste Oplossing:

Ik verzoek Vodafone om het nummerbehoud te annuleren binnen 48 uur, zodat ik alsnog nummerbehoud kan aanvragen bij een andere provider.

Bericht van Robin van Klacht.nl

2 uur geleden - Er is een nieuwe brief gegenereerd voor de klacht over Vodafone
Download hier uw brief

Bericht van Robin van Klacht.nl

2 uur geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Vodafone

Alle klachten die gemeld zijn door Schalke
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij telecomproblemen kunt u terecht bij de Geschillencommissie Telecommunicatie. Providers moeten storingen binnen een redelijke termijn verhelpen en zijn verplicht een kosteloze klachtenprocedure te bieden.

Bron: Geschillencommissie Telecommunicatie