Mijn Klacht:
Elke keer als postnl iets zou moeten bezorgen dan gaat het mis.
Vandaag, bij het afhalen van mijn pakket bij een post nl punt bleek dat er iets is verwisseld. Ik kreeg het pakket van een ander mee en mijn pakket is nergens te bekennen. Van post nl moest ik het pakket mee nemen en mocht ik het niet achter laten. Na telefonisch contact melden de klantenservice mij dat ik het pakket thuis moet houden en post nl komt het dan wel een keer ophalen.
Ik kan niet de hele dag op post nl gaan wachten. Het pakket wat ik thuis heb is van uw bedrijf afkomstig en ik wil het graag afgeven bij een post punt in de buurt zodat het bij de eigenaar terecht komt. Zelf het bedrijf maar een bericht gestuurd dat ik hun pakket heb, en zij hebben mij een nieuw etiket gestuurd voor verzending.
Bij ditzelfde post nl punt een router willen verzenden naar een antwoordnummer. Hiervoor zou ik moeten betalen en de medewerker kon er niks mee omdat er geen barcode op stond, die kan ik helaas niet tekenen. Als ik de ontvanger dit zeg dan weten ze niet wat ze moeten doen, dus zit ik alsnog met pakketten thuis die ik nergens heen kan brengen.
tevens heb ik via post nl een pakketkluis aangeschaft, de pakketten kunnen hier in gelegd worden en afgesloten, worden. Afsluiten gebeurt niet waardoor er nu steeds meer gestolen wordt. Ik moet bij elke verzending de verkoper een bericht sturen met de vraag of ze bij post nl een klacht willen doen en vaak ook dat ze opnieuw een levering moeten sturen omdat ik er net niet op tijd bij was. De leverancier van de pakketkluis is ingelicht, heb deze gevraagd een klacht bij post nl weg te leggen, maar hoor hier niets van. op de kluis staat tevens groot en duidelijk hoe het werkt, heel simpel, knopje indrukken…. Dit ook al eens in meerdere talen gedaan, ook geen resultaat, postbezorger aangesproken, snapt het niet.. klachten bij post nl worden niet behandeld.
Ook pakketten voor de buren worden op de stoep gezet en bezorger rijd vrolijk weg.
Post nl doet echt werkelijk niks. Ik kan niemand bereiken en als ik al iemand te pakken heb wordt ik afgewimpeld, bij een post nl punt niet geholpen en er lijkt niks te gebeuren. Antwoord is ook wel eens geweest doe dan een post nl punt, dat doet de hele wijk nu bijna, die zijn allemaal vol, moet vaak nog eens een km of 10 fietsen.
Gewenste Oplossing:
- als de postbezorger geen pakketten meer onbeheerd achter laat. En de pakketkluis die ik voor 90 euro gekocht hebt gebruikt. Als dit werkelijk onmogelijk is voor postnl(andere bezorgdiensten snappen dit ding wel) wil ik mijn geld terug.
- de bezorger zou zelfs aan kunnen bellen bij het bezorgen van een pakket en als er niet open gedaan wordt zou het kunnen dat er niemand thuis is, dan geen pakketten op de stoep zetten.
- iemand echt helpen bij een pakketpunt, en niet afschepen; je hebt geen barcode dus zoek het maar uit.

