Mijn Klacht:
Ik heb een bestelling geplaatst bij een aantal Chinese sellers. Meerdere pakketten zijn door DHL samengevoegd om in één keer aan te bieden, op zich fijn maar niet om gevraagd. Vervolgens wordt het pakker zonder aankondiging aangeboden wanneer ik niet thuis ben, en vervolgens niet naar een normaal bemand afhaalpunt gestuurd, maar naar een pakketkluis. Echter geen email of SMS met code ontvangen.
Na contact met DHL kan alleen de seller dit wijzigen, maar welke? Want er zijn meerdere pakketten samengevoegd… Heb ze allemaal gecontacteerd en ze sturen me weer naar DHL omdat ze volgens hen na het verlaten van het land geen controle op de pakketten hebben en ook geen contacten met DHL. Moet het dus laten wijzigen door DHL, maar die stuurt me weer naar de sellers. Inmiddels een week verder en wordt het pakket zo terug de oceaan op gestuurd. En niet één product dus, nee alles. En dat terwijl het pakket om de hoek bij mijn huis in een kluis ligt. Niet heel duurzaam dus.
Meermaals inmiddels met alle sellers en DHL contact gehad. Een oplossing lijkt er gewoon niet te zijn. De sellers snappen er allemaal niks van, ook niet na duidelijke berichten te vertalen na het chinees. En sturen me weer kopieën met het verzendlabel en telefoonnummers van DHL. DHL zegt niks zonder consent van de verkoper te kunnen doen, maar de consent kan ik middels het hele berichtenverkeer met alle verkopers inzichtelijk maken. Nog steeds niet genoeg. Op de vraag of het dan niet na een bemand pakketpunt gestuurd kan worden, waar ik me kan legitimeren, of nogmaals naar mijn huisadres, wordt negatief gereageerd. Het ligt immers al in een pakketkluis.
Het is te zot voor woorden dat er totaal niet met je wordt meegedacht, je continu van kastje naar de muur wordt gestuurd en er na een week nog steeds geen oplossing geboden wordt. Iedereen moet nu weer opnieuw kosten gaan maken. Wat een mega achterlijk systeem. Ben niet snel ontevreden, maar deze protocollen en de houding van klantenservicemedewerkers gaat echt nergens over. Ik snap dat er procedures moeten zijn, maar dit schiet zijn doel voorbij mijns inziens.
Gewenste Oplossing:
- Bied het pakket aan bij een bemand ophaalpunt;
- Bied het pakket nogmaals thuis aan, graag met een update daarover;
- Stuur me de pickup code z.s.m.
- Wijzig de gegevens zodat jullie chatbot een nieuwe pickup code kan aanvragen.
- Neem contact op met jullie klant (de seller) om dit te fixen.


