Klacht: Wederom een pas geblokkeerd…

Rekked op 11 oktober 2022 over ING in de categorie Banken

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
ING is working on this complaint
🔄 In behandeling
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Bedrijf ING
Categorie Banken
Status In behandeling
Datum 11 oktober 2022

Een klant van ING ervaart herhaaldelijk problemen met het blokkeren van zijn bankpassen. Na een verwarrende situatie waarbij zijn oude pas onterecht als afgesloten werd gemeld, ontving hij uiteindelijk twee nieuwe passen zonder duidelijke communicatie van de bank. Na het verlies van de laatst ontvangen pas heeft hij opnieuw een nieuwe pas aangevraagd.

Mijn Klacht:

Gaat het wel goed bij de ING?
Ik begon dit jaar met mijn oude pas 007, deze was afgesloten tijdens het tanken, na urenlang wachten om telefonisch geholpen te worden, werd er beweerd dat mijn pas NIET was afgesloten.
Echter de volgende dag na weer lang gewacht te hebben aan de telefoon werd er WEL toegegeven dat mijn pas was afgesloten MAAR, ik zou een nieuwe krijgen en het was vreemd dat ik deze niet had.
Na anderhalve week wachten mocht ik eindelijk een nieuwe pas aanvragen (de oude stond nog in het system), en kreeg ik 3 dagen later TWEE passen thuis, nummer 008 en nummer 009/
008 mocht ik weg doen en 009 kon ik gebruiken, rare gang van zaken want ik heb 0,0 communicatie met de ING bank gehad VOORDAT dit gebeurde.
Ergens in augustus ben ik 009 verloren en heb ik 010 aangevraagd, dit gang allemaal rap, geen probleem.
Totdat ik vorige week opeens pas 011 thuis kreeg, deze had ik NIET aangevraagd en medewerkers van de ING konden mij niet verklaren waarom ik deze kreeg.
Er werd mij NIET verteld dat ik pas 010 moest weggooien en 011 moest gebruiken, er werd wederom NIET gecommuniceerd.
En nu sta ik vandaag aan de kassa met mijn boodschappen en doet 010 het niet meer, afgesloten zonder waarschuwing, zonder communicatie, niets.
Dan spreek ik wederom een medewerker van de ING en die kan mij vertellen dat ik maar 011 moet gebruiken en dat hij het probleem wel even doorspeelt.
Maar net als de vorige keren wordt er niets doorgespeeld, mijn klacht via klacht.nl wordt niet eens behandeld.
Wat nu ING?
Zal ik een andere bank gaan kiezen waar het WEL om de klant draait?

Gewenste Oplossing:

Ik wil vanuit de ING een excuus EN een garantie dat dit NIET meer gebeurd.
Geen berichten sturen via de ING webpagina want dat lezen mensen niet, jullie kunnen een brief schrijven of stuur een mail of bel mij op als jullie besluiten passen af te sluiten.

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

3 jaren geleden - Ik heb een email gestuurd naar ING over deze klacht.

Bericht van Robin van Klacht.nl

3 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door ING in behandeling genomen

Bericht van ING

3 jaren geleden - Om je privacy te beschermen beantwoorden we geen vragen over je persoonlijke bankzaken via externe platforms. We helpen je graag via de chat in Mijn ING (ma-vr 8.00 - 21.00, za 9.00 - 17.00). Heb je geen toegang tot Mijn ING? Op ing.nl/contact vind je meer contactmogelijkheden. Meer informatie over onze klachtenprocedure vind je op ing.nl/klachten.

Alle klachten die gemeld zijn door Rekked
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM