Klacht: Pakket schoenen nog niet ontvangen

EK1979LB op 03 oktober 2022 over Light in the box in de categorie Internetshops - Elektronica

Light in the box klantenservice

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Status Open
Datum 3 oktober 2022

Een klant heeft een klacht ingediend bij Light in the Box over de niet-ontvangen levering van een paar sandalen, besteld voor een bedrag van 57,59 euro. Het pakket zou tussen 23 en 30 september bezorgd worden, maar op 3 oktober is het nog steeds niet aangekomen. De klant vraagt om informatie over de verwachte leverdatum.

Mijn Klacht:

Mijn pakket 95584492, sandalen heren, zou tussen 23 en 30 september bij me thuis in Sint-Niklaas worden bezorgd, pakket twv 57,59 euro betaald via master card.
Vandaag 3 oktober nog niet ontvangen. Volgens uw site verliet het pakket het magazijn op 19 september en is het verzonden, maar nog niet geleverd.
Wanneer voorziet u levering?
Bedankt,
Groeten
Wouter Vloebergh, Collegestraat 7 bus 7, 9100 Sint-Niklaas

Gewenste Oplossing:

Bezorgen sandalen of terugbetaling.

Bericht van Robin van Klacht.nl

3 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Light in the box

Bericht van Robin van Klacht.nl

3 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Light in the box nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door EK1979LB
💡

Tip van onze consumentenexpert

Elektronische producten moeten voldoen aan de redelijke levensverwachting. Een duur product dat na een jaar kapotgaat? U heeft recht op reparatie of vervanging, ook buiten de fabrieksgarantie.

Bron: Wettelijke garantie (conformiteitseis)