Klacht: Bestelling Bestek niet geleverd

Anmay op 15 september 2022 over Albert Heijn in de categorie Supermarkten

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Categorie Supermarkten
Status Open
Datum 15 september 2022

Een klant heeft gespaard voor een set bestek van Albert Heijn en heeft verschillende items besteld. Bij het ophalen van de bestelling ontbraken echter de steakmessen en gebaksvorkjes, en het filiaal kon geen informatie geven over de levering hiervan. De klant heeft contact opgenomen met de klantenservice, maar kreeg geen oplossing, waardoor de klant teleurgesteld is over het ontbreken van de complete set.

Mijn Klacht:

Goedemiddag,
Ik heb gespaard voor het bestek van AH.
Met behulp van familie en vrienden alle boekjes bij elkaar verzameld.
Een groot gedeelte gekocht, een aantal items waren uitverkocht.
Deze heb ik netjes besteld en gewacht totdat het leverbaar was via mijn filiaal.
Ik kreeg een email met dat ik mijn bestelling kon ophalen, zo gezegd zo gedaan.
Aangekomen bij mijn filiaal kreeg ik het serveer salde bestek mee, bij navraag waar mijn steakmessen en gebaksvorkjes waren, gaf het filiaal aan dat dit later komt.
Nooit meer iets vernomen, nu is de actie afgelopen en komt de klantenservice ook niet verder dan ‘we kunnen niet voor je betekenen’.
De steakmessen is op zich niet zo erg, maar een hele gespaarde set zonder bijpassende vorkjes dan kan ik de rest net zo goed weg doen.

Graag de bestelling zoals geplaatst uitleveren, is wel zo netjes AH!

Gewenste Oplossing:

Als ze de bestelling uitleveren zoals afgesproken.

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

3 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Albert Heijn

Bericht van Robin van Klacht.nl

3 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Albert Heijn nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door Anmay
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij producten met gebreken kunt u aanspraak maken op reparatie, vervanging of geld terug. De NVWA houdt toezicht op voedselveiligheid.

Bron: ConsuWijzer