Mijn Klacht:
Mevrouw, Meneer,
Ik hoop dat u mijn klacht heel ernstig neemt.
op 8 augustus verstuurde ik een pak, uitzicht : verpakt in wit papier, met bestemmeling Tom Staes Congregatiestraat 24 / 201 te 9031 Drongen.
Ik heb er ook een verzekering op genomen via Homerr. Het pak werd privé verstuurd dus niet via Vinted of zo.
Na meermaals mailen naar mijn klant in Drongen en naar Homerr, is het pak aangkomen op 30/08/2022 bij Lisa Keulemans, een punt van Homerr in de Wervikstraat in Menen, mijn verzendplaats dus !
Ik verstuur het pak van Menen naar Drongen en het komt na een maand terug toe in Menen !!!
Daar ging ik het pak afhalen maar kreeg het niet mee, omdat ik niet de ontvanger ben Tom Staes en mijn identiteitskaar dus werd geweigerd.
Mijn eigen pakje zag ik staan, was het een maand kwijt en mocht het niet terug krijgen !
Het pak moest worden geweigerd door mij en zou dan terug naar de afzender gaan, OOK MIJ… TERUG NAAR MENEN DUS;;;;; misschien nog een maand onderbaan
ondertussen ben ook ik mijn verzendingskosten kwijt !
Ik vraag mij af waar jullie mee bezig zijn………. mijn eigendom niet terugkrijgen en de klant krijgt zijn goederen niet geleverd.
Wanneer ik NIET BINNEN DE 48 h een deftig antwoord krijg en weet waar mijn zending is, dan dien ik klacht in bij de consumentenbond en eis ik een grote schadevergoeding voor het leed.
Alsook mijn begunstigde dient een klacht in.
Graag dus spoedige opvolging en antwoord aub.
Dekeerschieter Françoise
Hyacintstaat 8
8930 Menen
0498 57 42 40 indien geen antwoord, laat een bericht of sms na
Gewenste Oplossing:
Ik wil dat mijn pak snel aankomt bij Tom Staes in Drongen...of...bij mij Hyacintstraat 8 8930 in Menen België zodat ik het naar de bestemmeling kan sturen met b post


