Klacht: toegang tot park

Eric Smeyers op 11 augustus 2022 over Center Parcs in de categorie Vakantieparken

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Categorie Vakantieparken
Status Open
Datum 11 augustus 2022

Een groep van tien personen heeft een boeking gemaakt bij Center Parcs voor een verblijf van 26 tot en met 29 augustus. Onlangs werd hen meegedeeld dat zij geen toegang meer hebben tot de accommodatie vanwege de Formule 1, en de aangeboden compensatie van 10 euro wordt als onredelijk ervaren, vooral gezien de prijs van een dagticket van 23 euro. Na telefonisch contact is er geen oplossing gevonden.

Mijn Klacht:

Beste, wij hebben reeds lange tijd een boeking gedaan (10 personen) bij jullie voor een verblijf van 26/08 t.e.m. 29/08.
Gisteren (10/08) krijgen wij de melding dat we van de accomodatie in het park maandag geen gebruik meer kunnen/mogen hebben wegens de formule 1
Hiervoor stellen jullie een compensatie voor van 10€, terwijl een dagticket 23€ is dit lijkt mij zeer onredelijk, en na telefonisch contact geraken we geen stap verder.

Groeten,
Eric Smeyers

Gewenste Oplossing:

Ik wens niets meer dan een eerlijke compensatie, en dat is de dagprijs van 23€ x 10 230€
Ook wil ik akkoord gaan dat je ons 10 dagtickets toestuurt, eventueel een ander park.

Groeten,
Eric Smeyers

Beoordeling 1/10 star-1 (10)
Alle klachten die gemeld zijn door Eric Smeyers
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM