Klacht: Poging tot doodslag

Hankie van Baasbank op 09 juli 2022 over GVB in de categorie Openbaar Vervoer

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf GVB
Categorie Openbaar Vervoer
Status Open
Datum 9 juli 2022

Een man en zijn buurman, met hun kinderen van 7 en 10 jaar, staken op groen licht de straat over toen een GVB-buschauffeur met kenteken BZ HX 22 hen bijna aanreed. De buschauffeur maakte een bocht en reed door, waardoor de gezinnen moesten springen om een aanrijding te voorkomen. De situatie wordt door de klager als zeer gevaarlijk ervaren.

Mijn Klacht:

Gisteren om ca 21.15 uur keerde een GVB bus met kenteken BZ HX 22 op de IJburglaan ter hoogte van de Vennepluimstraat. Mijn buurman en ik met zoontjes van 7 en 10 jaar staken over met groenlicht bij de stoplichten. Deze chauffeur maakte zijn bocht, reed door terwijl wij overstaken. Wij moesten alle vier een sprong maken om de bus te ontwijken.

Gewenste Oplossing:

Ik wil graag de naam van de chauffeur om aangifte tegen hem te doen.

Bericht van Robin van Klacht.nl

3 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over GVB

Bericht van Robin van Klacht.nl

3 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over GVB nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door Hankie van Baasbank
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij treinvertragingen van 30+ minuten heeft u recht op compensatie. Vervoerders zijn verplicht reizigers te informeren over hun rechten.

Bron: Europese passagiersrechten