Klacht: Tijdelijke onderbreking abonnement

Marja van Huffel op 03 mei 2022 over Volkskrant in de categorie Kranten - Landelijk

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Volkskrant
Status Open
Datum 3 mei 2022

Een abonnee van de Volkskrant ervaart problemen met het tijdelijk onderbreken van zijn abonnement vanwege een verblijf in het buitenland. Hij is teleurgesteld dat de onderbreking nu maximaal 90 dagen mag duren, wat niet aansluit bij zijn wensen, en vraagt zich af of hij genoodzaakt is om na 50 jaar zijn abonnement op te zeggen.

Mijn Klacht:

Sinds jaar en dag , zeg ik ivm verblijf in het buitenland, de Volkskrant van begin mei tot begin oktober op, maar wil wel online blijven lezen. Via de computer en het keuzemenu krijg ik nu de mededeling dat de onderbreking max 90 dagen mag duren. Dat is nieuw voor mij en voldoet niet aan mijn wensen. Ben ik nu genoodzaakt, mijn abonnement na 50 jaar op te zeggen ?

Gewenste Oplossing:

Zoals ik gewend ben, wil ik dat mijn abonnement niet 90 dagen , maar 5 maanden kan worden onderbroken.

Bericht van Robin van Klacht.nl

3 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Volkskrant

Bericht van Robin van Klacht.nl

3 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Volkskrant nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door Marja van Huffel
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM