Mijn Klacht:
Pakket van iemand niet ontvangen na betaling.
Daarvoor aangifte gedaan bij de politie.
Daarna wil ik deze gebruiker blokkeren, zodat ik daar zelf in de toekomst niet meer per ongeluk nog een keer kan kopen. Dit blijkt niet te kunnen bij Marktplaats. Je kunt wel gebruikers favoriet maken, maar niet een gebruiker blokkeren voor jezelf om daar geen zaken meer mee te doen. Dat is toch raar??? Zo blijft Marktplaats gebruikers met slechte bedoelingen de hand boven het hoofd houden.
Een week na deze aangifte kon ik niet meer inloggen bij MP. Wat ik ook deed, ik kreeg geen nieuw wachtwoord.
Mp klantenservice is helaas niet meer te bereiken door te bellen of te mailen. Alleen via de chat tijdens kantooruren (dan werk ik, ben ik verplicht dit onder mijn baas zijn tijd te doen???). En bij de chat duurt het steeds zo’n 10 min voordat je antwoord krijgt.
Blijkt dat degene tegen wie ik aangifte heb gedaan uit nijd aangifte tegen mij heeft gedaan, met een onzin verhaal. Dit wordt niet geverifieerd, ik word daardoor niet op de hoogte gesteld, maar mijn hele account bleek geblokkeerd te zijn. In onze voorwaarden staat dat wij u niet hoeven te informeren over een blokkade.
Ben al 18 jaar gebruiker met alleen maar positieve feedbacks en dan blokkeren ze je klakkeloos!!
SCHANDALIG!!!
Terwijl IK opgelicht ben, word ik geblokkeerd. Zo beschermt marktplaats zijn trouwe en nette gebruikers…..
Gewenste Oplossing:
Als MP excuses aanbiedt, en de aantekening van blokkade uit mijn geschiedenis haalt.
Als MP een mogelijkheid invoert dat ik zelf bepaalde gebruikers voor mijzelf kan blokkeren.


