Klacht: waardeloze beveiliger

Dilara7 op 13 februari 2022 over Preston Palace in de categorie Hotels

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Categorie Hotels
Status Open
Datum 13 februari 2022

Een gast van Preston Palace uit zijn onvrede over de onvriendelijke houding van een beveiliger, die volgens hem een onaangename sfeer creëert. De beveiliger communiceert op een manier die de gasten het gevoel geeft in een gevangenis te zijn, wat leidt tot een negatieve ervaring tijdens hun verblijf. Ondanks dat andere beveiligers wel behulpzaam en sympathiek waren, heeft deze ervaring ervoor gezorgd dat de gast niet terug zal keren naar het hotel.

Mijn Klacht:

Na een lange tijd een vakantie geboekt bij preston palace voor wat ontspanning. Maar daar een beveiliger getroffen beschrijving: (Kort, kaal en vol). Super onvriendelijk en comuniceert met een toon alsof we in een gevangenis zijn beland. Zorgt voor een erg ontprettige sfeer overal waar ik hem tegenkom. Tegen mij maar ook tegen andere gasten. Ook eigen personeel geeft aan dat hij altijd zo een houding heeft tegenover gasten. Zo jaagt hij ons weg en heeft voor gezorgd dat we hier niet meer terug komen. We hebben spijt gehad van onze weekend bij Preston Palace. Alle andere beveilligers kwamen behulpzaam en symphatiek over.

Gewenste Oplossing:

wij zouden graag een deel van ons bedrag vergoed krijgen. Want op deze manier leek het niet op een vakantie en we hebben er heel veel voor betaald.

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

4 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Preston Palace

Bericht van Robin van Klacht.nl

4 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Preston Palace nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door Dilara7
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM