Klacht: Verkeerd etiket en geen contact mogelijk

Attyd op 26 januari 2022 over Homerr in de categorie Algemeen, Koeriersbedrijven en post

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Homerr
Categorie Algemeen
Status Open
Datum 26 januari 2022

Een klant heeft voor het eerst gebruikgemaakt van Homerr en ontving een verkeerd etiket voor een al gebruikt pakket. Ondanks het sturen van een e-mail met het betalingsbewijs, ontvangt de klant geen reactie en kan er geen telefonisch contact worden opgenomen, terwijl het pakket dringend verstuurd moet worden.

Mijn Klacht:

Voor het eerst heb ik gebruik gemaakt van Homerr. Ik heb een adres aangemaakt in Nederland en betaald. Toen ik het pakje weg bracht bleek dat ik een etiket gekregen had voor een Francaise wat al was gebruikt. Bij homerr.nl werd vermeld dat je niet kon bellen en maar een email moest sturen. Dat heb ik gedaan met betalingsbewijs maar daar wordt niet op gereageerd. Ondertussen moet het pakket verstuurd worden.

Gewenste Oplossing:

Geld terug. Ik ga het pakket ergens anders posten.

Bericht van Robin van Klacht.nl

4 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Homerr

Bericht van Robin van Klacht.nl

4 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Homerr nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door Attyd
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als uw pakket niet aankomt, is de verkoper verantwoordelijk — niet de bezorgdienst. U heeft recht op een nieuw product of volledige terugbetaling.

Bron: ConsuWijzer / ACM